
Minister Zbigniew Rau spotkał się z zespołem monitorującym Specjalnej Misji Obserwacyjnej #OBWE w Charkowie, będącym jednym z dziesięciu działających w ramach
SMM OSCE.
Minister odwiedził również uczestników szkolenia ze zwalczania przestępczości cybernetycznej.
#OSCE2022POL
Źródło: strona FB Ambasada RP w Kijowie