з 15 травня скасовується обмеження кількості пасажирів до 50 % і можна буде придбати квитки на всі місця у вагонах.

Про це заявив 12 травня залізничний перевізник PKP Intercity, одночасно додаючи, що й надалі діятиме обов’язкове попереднє бронювання квитків.

PKP Intercity звернув увагу пасажирів, що разом із поступовим зняттям обмежень, зміняться і правила користування громадським транспортом.

На всіх потягах PKP Intercity надалі діятиме попереднє бронювання місць, яке покликане ретельно контролювати кількість зайнятих місць і на окремих напрямках, і на кожній ділянці маршруту, забезпечуючи тим самим безпеку пересування.

Перевізник у випадку зростання кількості потенційних пасажирів прийматиме рішення про збільшення кількості вагонів на окремих маршрутах.

Статистика вказує, що пасажиропотік на залізниці постійно зростає. У І кварталі 2021 р. PKP Intercity перевіз 5,11 млн пасажирів, що на 3,5 % більше, ніж у IV кварталі минулого року (4,94 млн пасажирів).

У потягах протягом усієї подорожі надалі діятиме обов’язковий масковий режим. Це стосується не лише пасажирів, але й обслуговуючого залізничного персоналу. Контакт кондукторів із пасажирами під час перевірки квитків повинен відбуватися з використанням сучасних безконтактних терміналів.

Перевізник наголошує, що всі потяги PKP Intercity дезінфікуються та миються після кожного рейсу. З березня 2020 р. до кінця березня цього року перевізник здійснив понад 420 тис.  дезінфекційних заходів.

Джерело: forsal.pl

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: