Заступник міністра закордонних справ Павел Яблонські у Львові взяв участь у передачі українським лікарням 25 нових автомобілів швидкої допомоги, придбаних у рамках проєкту, який реалізує Фонд “Міжнародна солідарність” та Bank Gospodarstwa Krajowego. У церемонії передачі ключів від автомобілів, придбаних коштом ЄС, взяли участь Еліза Дзвонкєвіч, генеральний консул Республіки Польща у Львові, Максим Козицький, голова Львівської обласної військової адміністрації, Мачєй Поповські, генеральний директор з питань європейської політики сусідства та переговорів щодо розширення Європейської комісії, Беата Дашинська-Мужичка, голова BGK і Рафал Дзенціоловські, голова фонду “Міжнародна солідарність”. Передача машин та обладнання відбулася на площі перед Львівською обласною військовою адміністрацією.

Машини швидкої допомоги оснащені найсучаснішим обладнанням та забезпечують можливість проведення передових медичних процедур для лікування пацієнтів та порятунку життя. Карети швидкої допомоги допоможуть забезпечити доступ до медичної допомоги в Україні під час війни у громадах на сході України. Загалом допомога збирається та розподіляється по 120 громадах, у яких до війни проживало майже 10 мільйонів осіб.

Загальна сума допомоги у рамках гуманітарного проекту, який реалізується фондом “Міжнародної солідарністі” у партнерстві з BGK, із фондів ЄС становить 10 мільйонів євро. Проєкт спрямований на підтримку цивільного населення, допомога розподіляється приблизно на 120 громад. Крім машин швидкої допомоги, було закуплено 335 тонн продовольства, 350 тонн різних миючих засобів, 120 000 підгузків для дітей та дорослих, 1 085 генераторів, 400 дефібриляторів, 1 100 стійок для крапельниць, 25 000 “тактичних” аптечок, безліч дрібних медичних предметів (голки, шприци, крапельниці тощо). Йде закупівля сучасного обладнання – мобільного УЗД, ЕКГ, апаратів штучної вентиляції легень, клінічних дефібриляторів. Крім того, ведеться закупівля протипожежного обладнання та одягу для близько 500 пожежників із 40 добровільних підрозділів.

Джерело: Генеральне Консульство РП у Львові

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: