Віцепрем’єрка Ольга Стефанішина та Віцеректорка Коледжу Європи в Натоліні Ева Ошнєцка-Тамецка підписали Меморандум щодо поглиблення співпраці в освітній діяльності для підготовки нової генерації державних службовців.

➡️ Урядовиця зазначила, що зважаючи на набуття Україною статусу кандидата на членство в ЄС, сьогодні як ніколи важливо створити національні спроможності для навчання та розвитку експертного кадрового потенціалу у сфері європейської інтеграції, зокрема в межах переговорного процесу щодо членства в ЄС.

💬«Сьогодні ми започатковуємо новий вимір взаємодії з Коледжем Європи в Натоліні. Нашою метою є створення національної спроможності для навчання та підвищення кваліфікацій державних службовців України. Маємо сформувати нову генерацію фахівців, які не лише забезпечать ефективність внутрішньої державної євроінтеграційної роботи, але й зможуть гідно представляти Україну на переговорах, в інституціях ЄС та разом з експертами держав-членів Євросоюзу формувати політики ЄС», − сказала Ольга Стефанішина.

Меморандум зокрема включає:

🔸️розширення Програми «Natolin4Capacity Building» для підвищення її довгострокової сталості;

🔸️запуск освітнього проєкту для розбудови факультету європейської інтеграції у Президентському університеті з 1 вересня 2023 року.

Детальніше про Меморандум на Євроінтеграційному порталі 👉: https://cutt.ly/0Zf3ZY3

🔍 Довідково:

«Проект розбудови спроможності Natolin4Capacity» має повну назву «Розбудова спроможності до інтеграції та реформ: підвищення адміністративного потенціалу державної служби України у справах європейської інтеграції за допомогою всеосяжної освітньої програми». Проект реалізують Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції у співпраці з НАДС, European Union in Ukraine та College of Europe in Natolin

#Natolin4Capacity #UkraineToEU

Джерело: Офіс Віцепрем’єрки з питань європейської та євроатлантичної інтеграції

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: