Українські автомобілісти зможуть користуватися електронним посвідченням водія в Польщі. «Дія» та польська програма mObywatel розширюють інтеграцію.
Про це на брифінгу повідомив міністр цифрової трансформації Михайло Федоров.

Що про це відомо
Найближчим часом в українців з’явиться можливість шерити електронне посвідчення водія та техпаспорт на машину з «Дії» до польського сервісу mObywatel. Таким чином, наявність паперового варіанту прав буде необов’язковою в Польщі для наших громадян. Зараз у mObywatel відображаються лише документи з важливими персональними даними з польських державних реєстрів. Зазначається, що це перший кейс у світі, коли дві країни здійснюють обмін цифровими документами у додатках.

Що таке mObywatel
mObywatel — польська програма, в якій зібрані всі цифрові документи, аналог «Дії». Сервіс став доступним для біженців з України, які залишили країну після 24 лютого цього року. Для активації програми потрібно мати довірений профіль (Profil Zaufany). Після завантаження програми на свій смартфон користувачу відкриється реєстрація. mObywatel — безкоштовний для кожного українця, який досяг повнолітнього віку.

Джерело: hotline.finance

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: