
Razem oddajemy hołd wszystkim niewinnym ofiarom Wołynia!
W Łucku doszło do spotkania prezydentów Andrzeja Dudy i Wołodymyra Zełeńskiego. Razem zapalili znicze pamięci ofiar zamordowanych Polaków, którzy zginęli w konflikcie polsko-ukraińskim. Do modlitwy żałobnej doszło i na miejscu zniszczonej w 1943 roku wioski Parośla koło Sarn.
Razem oddajemy hołd wszystkim niewinnym ofiarom Wołynia!
Pamięć nas łączy!
Razem jesteśmy silniejsi.
Więcej o rocznicy Wołynia w nowym odcinku Polska Fala