Image 3
фото: Instytut Pamięci Narodowej

Щороку 14 червня в Польщі відзначається Національний день пам’яті жертв німецьких нацистських концтаборів і таборів смерті.

У 2006 році Сейм встановив цей день на 14 червня на честь 66-ї річниці прибуття першого транспорту в’язнів з Тарнова до Аушвіца.

Нехай наша пам’ять про ці темні часи буде джерелом сили, щоб захищати права людей. 🕯

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: