У суботу, 29 травня, в Олександрії під Рівним – Товариство Польської Культури імені Вл. Ст. Реймонта в Рівному, за допомогою Генерального консульства Республіки Польща у Луцьку, організувало Волинський пікнік.
Польські травневі традиції пробуджують надію на радість та веселощі. Вони зміцнюють громаду та зміцнюють зв’язки дружби між польською діаспорою та поляками.
Під час заходу виступив видатний музичний колектив “Дирявий капелюх” під керівництвом Міхаіла Назаренко. Також звучали пісні у виконанні гурту “Веселий вечір”. Пісню «Ми поляки, одна родина» заспівали всі учасники. Ми почули польські пісні у виконанні чудових солістів. Були романтичні українські “Думки”. Гурт “Фаустина” також додав пишноти спільній зустрічі в музичному плані.
Весь Олександрійський ліс пахнув старовинним польським блюдом “бігос”, смачним українським хлібом, ковбасками на грилі, смачними пирожками та безліччю інших смаколиків.
Погода була сприятливою, тому на лоні природи діти та дорослі брали участь в іграх, змаганнях, долали смугу перешкод, створювали художню павутинку та грали різнокольоровими стрічками. Була театральна сцена, конкурс на найцікавішу маску.
Також відбувся конкурс знань з польської географії. Десять наймолодших сміливців вийшли на змагання за звання переможця. Малюхи вразили віце-консула пані Олександру Олейник, яка уважно слухала відповіді. Пані була приємно здивована чудовими знаннями дітей, які орієнтуються в географії Польщі. Вітаючи всіх, віце-консул вручив кожному учаснику прекрасні книжкові нагороди. Радість була велика. Ми всі були раді, що можемо відзначити польський пікнік на Волині у променях сонця.
Директор Товариства Польської Культури імені Владислава-Станислава Реймонта, пан Владислав Багінський, подякував віце-консулу Олександрі Олейник за присутність на нашій травневій зустрічі в Олександрії та за активну участь у конкурсах. Слова подяки також були адресовані всім учасникам пікніка та організаторам заходу.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: