Данута Нагавичко

З великою приємністю інформуємо, що Данута Нагавичко, учениця соботньо-недільної школи при Товаристві Польської Культури імені Владислава-Станіслава Реймонта в Рівному, була зарахована до ІІІ (міжконтинентального) етапу Конкурсу Дикламацій “Слово Польщі” організованого Канцелярією Президента РП під патронатом Першої Дами РП, представляючи Україну.
Цілем конкурсу є відзначення репрезентантів шкіл з різних континентів, зацікавлення учнів польських діаспор та шкіл за кордоном, польською літературою, розповсюдження культури живого слова і промоція декламаторських талантів.
Дівчинка була підготовлена вчителькою польської мови Ельжбеттою Пьотровською, направленою ORPEG, у спвпраці з її мамою. Треба підкреслити, що Данута в чудовому стилю з мовним розумінням розповіла частину утвору Марії Павліковської-Ясножевської “Час – кульгавий кравець”.
Правдива польська мова звучить та квітне тут в Рівному в слідуючим поколінню поляків дякуючи активній діяльності Товариства Польської Культури імені Владислава-Станіслава Реймонта. Це велика честь для всіх нас.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: