У понеділок 29 серпня 2022 р. у Львові розпочне роботу пункт прийняття візових заяв (візовий центр). Зовнішній постачальник послуг TLSKontakt Ukraina розпочне надання послуг щодо прийняття візових заяв для потреб Генерального Консульства Республіки Польща у Львові згідно з додатковою угодою до договору, укладеною 12 серпня. Завдяки відкриттю візового центру буде скорочено час очікування на подання заяви, а заявники отримають кращі умови для подання заяв та можливість подати заяву поштою.
На початковому етапі візовий центр прийматиме тільки заяви на видання національної візи. З моменту відкриття візового центру буде призупинено прийняття заяв на національну візу безпосередньо у консульстві, за винятком членів родин громадян країн ЄС, а також власників Карти поляка та найближчих членів їхніх родин. Термін подання заяви до візового центру буде визначатися у системі e-konsulat шляхом жеребкування. Особа, що отримає інформацію про призначену дату подання заяви, починаючи з 29.08.2022 р., сплачує послугу та у визначену дату подає або надсилає заяву до візового центру.
Точна інформація щодо нової процедури подання візових заяв буде доступна на сайті постачальника послуг, що незабаром запрацює, та на веб-сайті Генерального Консульства Республіки Польща у Львові.

Джерело: Генеральне Консульство РП у Львові

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: