Відтепер, не виїжджаючи з Любліна, можна зайти на українську пошту. Українська кур’єрська компанія має в Любліні два відділення. Персонал і клієнти – з обох боків кордону.

Ввечері освітлені вікна привертають увагу, адже інші установ, які тут працюють, зачиняються раніше. Крізь скло видно полиці, заставлені однаковими коробками з логотипом компанії.

Офіс на першому поверсі торгового центру Orfeusz є одним з двох у місті відділень української компанії, що займається поштовими відправленнями та кур’єрською доставкою.

«В Любліні працюють два відділення, якими користуються клієнти з України та Польщі. Я думаю, що серед клієнтів поляки становлять третину, бо не буває дня, щоб хтось з них не користувався нашими послугами. «Нова пошта» – це приватна компанія з багаторічними традиціями, заснована в Україні понад 20 років тому. Сьогодні вона надає роботу приблизно 45 тис. співробітників. В Україні немає жодного містечка без нашого відділення та жодного села, куди б не дістався наш кур’єр», – розповідає адміністраторка відділення Аліна Ладняк.

Українська кур’єрська компанія – а саме так характеризує свою діяльність «Нова пошта», з’явилася в Польщі восени минулого року.

Компанія почала з великих міст – Варшава, Вроцлав, Познань, Гданськ. Зараз працюють і в менших. Головний напрямок поштових відправлень – звісно, Україна. Значна частина посилок в Україну – це допомога близьким, які залишилися на батьківщині або ж гуманітарна допомога, організована окремими особами чи установами.

Сама компанія на своєму сайті повідомляє, що в рамках акції Humanitarian Nova Post доставкою за її рахунок скористалися понад 450 благодійних фондів та громадських організацій України.

Польща стала єдиною країною за межами України, де компанія має свої відділення. Вона працевлаштовує тут не лише співвітчизників, але й поляків, які займають посади фінансових аналітиків, юристів, бухгалтерів, водіїв, кур’єрів.

Джерело: MonitorInfo

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: