04.07.21 Poznań 56, Ostróg i Virtuti Militari, złota era polskiej pilki nożnej
Pod koniec czerwca 1956 r. w Poznaniu rozpoczął się największy powojenny strajk w Polsce. Tysiące robotników domagało się chleba, niższych cen i lepszych warunków pracy. Ale później dołączyły do nich…