VIII Диктант з польської мови в Україні – „Я пишу, Ти пишеш, Ми пишемо… по польськи” вже написано.
   Група членів Товариства Польської Культури на Рівненщині ім. Вл. Ст. Реймонта у кількості одинадцяти осіб 18 вересня 2021 року приступили до написання диктанту. Пунктуально о 12:00 всі почули цікавий зміст присвячений Станіславу Лему. Диктовала Ельжбета Пьотровська вчителька польської мови направлена з ORPEG для викладацької праці в Рівному.

   Серед тих хто писали з різних організацій: Українсько – польського союзу Томаша Падури, Товариства землі Здолбунівської та Товариства Польської Культури на Рівненщині ім. Вл. Ст. Реймонта, вчителя перевіряючи, вибрали найкращих.

В дорослій групі переможцями стали:

Пані Ірина Казимирська з ТКП ім. Вл. Реймонта в Рівному
отримала 1-ше місце з польського правопису за 2021 рік;

Пан Олександр Ібулаєв з ТКП ім. Вл. Реймонта в Рівному
отримав 2-ге місце з польського правопису за 2021 рік;

Пані Ярослава Друтса з ТКП ім. Вл. Реймонта в Рівному
отримала 3-тє місце з польського правопису за 2021 рік.

   В групі молоді переможцями стали  дві учениці з Товариства землі Здолбунівської, які зайняли 1-ше місце з польського правопису за 2021 рік та 2-ге місце з польського правопису за 2021 рік.
   Анжела Тарасюк з ТКП ім. Вл. Реймонта в Рівному отримала 3-тє місце з польського правопису за 2021 рік.

   Були також нагороди для тих хто навчається в Польщі, а також найстарших та наймолодших учасників. Всі отримали дипломи за участь у амбітному диктанті – як і годиться для конкурсу.   Дякуємо всім організаторам за організацію цієї події для всіх, хто пише польські диктанти в Україні. Дякуємо всім учасникам диктанту.

Projekt jest wspierany ze środków Kancelarii Prezesa Rady Ministrów w ramach konkursu Polonia i Polacy za Granicą 2021 oraz przez projekt «Biało-czerwone ABC. Wsparcie inicjatyw edukacyjnych uzupełniających edukację polskojęzyczną na Ukrainie» realizowany przez Fundację Wolność i Demokracja.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: