Миколайки – це свято, котре має постійне місце в календарі. Щороку припадає воно на 6 грудня. Цей день асоціюється з врученням подарунків ш є великою забавою для дітей. Якою є історія цього свята? Скільки можуть заробити особи, котрі 6 грудня грають роль Св. Миколая?

Foto: Fot. Patryk Ogorzałek / Agencja Wyborcza.pl | Миколай на різдв’яному ярмарку в Жешуві (фото ілюстраційне)

Св. Миколай це історична постать. Був він священником Міри, а жив на переломі III i IV століть. Від IX століття він почитається католіками та православними як чудотворець. Вважається за святого, котрий допомагає в кожній потребі.

Миколайки. Звідки взялося це свято?

Вже в X столітті 6 грудня для дітей проводились літургійні драми, які розповідали історію Св. Миколая, котрі з часом стали популярні в цілій Європі. Частина дослідників вважають, що звичай вручення подарунків пов’язаний саме з цими виставами. Інші вказують, що згідно що, згідно з записами 12 століття, напередодні Святого Миколая французькі черниці роздавали подарунки дітям з бідних сімей і залишали їх в вечері біля дверей.

У сучасній Польщі Миколайки то перед усім свято для дітей, але буває, що подарунки отримують і дорослі. Найчастіше маленьки подарунки ховаються, так щоб особа для якої вони призначені мусила їх знайти. У свою чергу школи влаштовують День Святого Миколая, під час якого діти отримують подарунки від того, хто витягнув в жеребкуванні їхнє ім’я раніше.

Миколайки 2022. Скільки може заробити Св. Миколай та Сніжинка?

Миколайки пов’язані з забавою, але також і з грошима. 6 грудня це день, котрий для певної групи є можливістю на додатковий заробіток. Портал Business Insider повідомляє, що Миколай може заробити від 25 до 200 зл. чистими за годину праці.

Менше за Миколая заробить його помічниця, тобто Сніжинка, годинна ставка у якої коливається від 17,5 до 25 зл. чистими.

Джерело: https://wiadomosci.onet.pl/
Переклад: Олександр Ібулаєв

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • %d блогерам подобається це:

    Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: