Національне агентство з питань академічного обміну оголосило прийом заявок на Стипендіальну програму імені Стефана Банаха на 2023/2024 навчальний рік. Це програма, яка надає можливість громадянам країн, що розвиваються, навчатися на денній формі польською або англійською мовами в державних і недержавних університетах, підпорядкованих Міністерству освіти і науки Польщі.

Стипендіальна пропозиція в рамках Програми імені Стефана Банаха призначена для громадян наступних країн: Албанія, Ангола, Аргентина, Вірменія, Азербайджан, Білорусь, Боснія і Герцеговина, Бразилія, Чорногорія, Ефіопія, Філіппіни, Грузія, Індія, Індонезія, Ірак, Іран, Йорданія, Казахстан, Кенія, Колумбія, Косово, Ліван, Північна Македонія, Мексика, Молдова, Нігерія, Палестина, Перу, ПАР, Сенегал, Сербія, Танзанія, Туніс, Україна, Узбекистан, В’єтнам.

Програма дає можливість розпочати навчання ІІ ступня в університетах, підпорядкованих міністру освіти і науки, в галузі інженерно-технічних наук, сільськогосподарських наук, а також точних та природничих наук. Громадяни країн Європи, Південного Кавказу та Центральної Азії також мають можливість навчатися в галузі гуманітарних та соціальних наук, за винятком філологічних наук рідною мовою з країни походження бенефіціара. Також є можливість взяти участь у підготовчому курсі, що передує навчанню в Польщі (польськомовний напрямок програми) або в літньому курсі польської мови та культури (англомовний напрямок програми).

Оголошення про набір разом із деталями пропозиції можна знайти на сайті:

https://nawa.gov.pl/…/program-stypendialny…/ogloszenie (версія польською мовою)

https://nawa.gov.pl/…/the-banach…/call-for-proposals (версія англійською мовою)

Кандидати можуть подати свої заявки польською або англійською мовою через ІКТ-систему NAWA: : https://programs.nawa.gov.pl/login до 15.00 год 31 березня 2023 року.

Одним із критеріїв оцінки заявок є можливість подання кандидатом на стипендію рекомендації, в тому числі рекомендації від дипломатично-консульської установи.

Результати набору будуть оголошені до кінця липня 2023 року.

Будь-які запитання щодо програми можна надсилати електронною поштою на адресу: banach@nawa.gov.pl

Джерело: Konsulat Generalny RP w Łucku

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

  • Polski
  • Повідомити про помилку

    Текст, який буде надіслано нашим редакторам: